×

شرکت فناوری نوآوران پارسیس

 

  • دارای گواهی رتبه بندی احراز صلاحیت  در شورای عالی انفورماتیک کشور
  • عضور سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
Parsis Design Department | copyright 2019 all rights reserved

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

صورتهای مالی و تلقیقی
صورت های مالی یک سازمان ارائه دهنده اطلاعات مالی، شرایط دارایی و بدهی های یک سازمان اقتصادی به صورت خلاصه و طبقه بندی می باشد. هدف از تشکیل یک سازمان سود آوری، تامین مالی و فعالیت سرمایه گذاری می باشد.
مانیتورینگ سرورها و سرویس ها
شرکت پارسیس با توجه به اشراف بر اهمیت مبحث یکپارچگی مدیریت و مانیتورینگ کلیه سرویس ها و سرورهای مشتریان ، گروه تخصصی مدیریت و مانیتورینگ سرورها و سرویس ها را ذیلواحد عملیات تشکیل داده است.
پشتیانی مشتریان

گروه خدمات پشتیبانی مشتریان:

خدمات پشتیبانی پارسیس یکی از مراحل اصلی چرخه حیات خدمات و پل ارتباطی پایدار ما با مشتریان است.

گروه زیر ساخت مراکز داده

روند رشد ظرفیتهای مراکز داده و افزایش ضریب به کار گیری منابع پردازشی مراکز از یک سو و افزایش هزینه های مصرف انرژی از سویی دیگر ، لزوم افزایش بهره وری انرژی در مراکز داده را به وجود آورده و موجب شده نیازمندی طراحان و راهبران این مراکز به دارا بودن دانش تخصصی تمامی سیستمهای

گروه سخت افزار، شبکه و امنیت

طراحی و پیاده سای بستر های شبکه  Active (Networking)- شبکه غیر فعال
گروه توسعه نرم افزار پارسیس

گروه توسعه نرم افزار

گروه نرم افزار شرکت پارسیس، با مشارکت جمعی از کارشناسان حرفه ای و با تجربه، فعالیت خود را آغاز نموده و سعی در استفاده بهتر از تکنولوژی روز جهت توسعه، بهره وری، بهینه سازی و پشتیبانی سیستم های مختلف نرم افزاری داشته است.

گروه زیرساخت مراکز داده

وند رشد ظرفیتهای مراکز داده و افزایش ضریب به کار گیری منابع پردازشی مراکز از یک سو و افزایش هزینه های مصرف انرژی از سویی دیگر ، لزوم افزایش بهره وری انرژی در مراکز داده را به وجود آورده و موجب شده نیازمندی طراحان و راهبران این مراکز به دارا بودن دانش تخصصی تمامی سیستمهای بکارگیری شده در این مراکز نظیر سیستم الکتریکال ، مکانیکال ، مخابراتی و کابل کشی ساخت یافته ، امنیت و حفاظت حریق و اجرای آنها به سرعت افزایش یابد. از همین روی ، موسسه بین المللی BICSI ، با توجه به اهداف و جایگاه ویژه خود ، استاندارد  BICSI-002 را با عنوان بهترین الگوهای طراحی و پیاده سازی مراکز داده ، به بازار فناوری ارائه نمود.
ابزارهای مدیریت کسب و کار
اگر کسب‌وکار خود را به صورت فردی اداره می‌کنید از ابزارهایی که در ادامه مطرح خواهیم کرد استفاده کنید تا بازدهی خود را به حداکثر برسانید و اگر به صورت تیمی کار می‌کنید این ابزارها را به همکاران خود نیز معرفی کنید تا مدیریت کسب و کار خود را آسان تر کنید.

اتصال وب سایت به گوگل وبمستر تولز

از آنجایی که گوگل وبمستر تولز (GWT) به یک منبع ارزشمند برای بیشتر افراد همچون وبمسترها، متخصصان بازاریابی، سئوکاران، طراحان، صاحبان کسب وکارها و توسعه دهندگان اپلیکیشن ها تبدیل شد، شرکت گوگل تصمیم گرفت در ماه مِی سال 2015 نام آن را تغییر دهد تا استفاده از آن طیف گسترده تری از افراد را شامل شود. اگر

اینباند مارکتینگ چیست؟

اینباند مارکتینگ یا بازاریابی جاذبه ای شیوه و استراتژی بازاریابی است که آن جذب، افزایش قدرت و آگاهی بخشی به مصرف کننده‌هاست.این کار به کمک محتواهای اثربخش و متناسب با هر فرد انجام می‌شود. در اینباندمارکتینگ علاوه بر تمرکز روی جذب مشتری جدید، باید بخشی جدی از انرژیمان را روی مشتری‌های پیشین بگذاریم و آن‌ها
3 رتبه برتر