گروه خدمات پشتیبانی مشتریان:

گروه خدمات پشتیبانی مشتریان:

خدمات پشتیبانی پارسیس

خدمات پشتیبانی شرکت پارسیس یکی از مراحل اصلی چرخه حیات خدمات و پل ارتباطی پایدار ما با مشتریان است.

شرکت پارسیس در راستای ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان در استفاده از محصولات و خدمات شرکت ،بخش پشتیبانی را ایجاد کرده است .

تنوع دامنه فعالیت مشتریان ما باعث شده گنجینه ای از تجربه های حرفه ای از کسب و کارهای گوناگون و اشراف به انها در اختیار ما قرار گیرد ،تلفیق این دانش و استفاده از فناوری روز  به پارسیس کمک کرده تا پشتیبانی کامل و مؤثری از پروژه های انجام شده خود ارائه دهد  تا مشتریان را در استفاده از محصولات و رضایت بیشتر یاری نماید .

کارشناسان  گروه پشتیبانی پارسیس  بر اساس نوع قرارداد به پرسش ها و مشکلات مشتریان درباره محصولات و خدمات پشتیبانی شده پاسخ داده و موارد مربوطه را در سریعترین زمان پیگیری و انجام خواهند داد .

با بهره گیری از کارشناسان مجرب در جهت سهولت کار و رفع دغدغه های  مشتریان  ، با اخلاق و صبور قدم برداشته ایم و سعی در حفظ و افزایش رضایت مشتریان خود را داریم .

روش های مختلف پشتیبانی شامل تلفنی ، آنلاین ، شبکه های اجتماعی ، ایمیل و حضوری و در مواردی کارشناس مقیم برای مشتریان در حال انجام میباشد .

شرکت پارسیس به مدت 20 ساعت آموزش گروهی و خصوصی و یکسال پشتیبانی و گارانتی رایگان ارائه می نماید .

تعهد پشتیبانی10 ساله:

شرکت متعهد خواهد شد ،طبق قرارداد سالانه پشتیبانی، آخرین به روزآوری ها ی امکانات نرم افزاری و امنیتی متناسب با مواردی که در نسخه خریداری شده  مشتری می باشد را ارائه نماید.

پشتیبانی حضوری و از راه دور

مراقبت از مشتریان :

همواره کارشناسان مراقبت از مشتری در تعامل با کارفرما خواهند بود و حداکثر تلاش خود را جهت پیشبرد کار و جلب رضایت مشتری خواهند کرد .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.