برنامه‌های موبایل و نرم افزارهای تحت وب

برنامه‌های موبایل و نرم افزارهای تحت وب

از آنجا که عموم هم‌وطنان ایرانی از موبایل‌های هوشمند استفاده میکنند و بخاطر فراگیر شدن اینترنت همراه در اکثر نقاط کشور، استفاده از برنامه‌های موبایل برای کسب و کارها ایده‌ای بسیار جذاب و ضروری کسب و کارها شده است. عدم استفاده از این فناوری به غیر از جا ماندن از بازار رقابتی باعث از دست دادن مشتری‌های سنتی نیز می‌تواند بشود. بنابراین همه شرکت‌ها نیاز به استفاده از این فناوری در چرخه کسب و کارها خود هستند. از طرفی دیگر کسب و کارهای نوپا برای رقابت با کسب و کارهای قدیمی و سنتی که مشتریان ثابتی هستند می‌بایست از روش‌هایی جذاب و جدید برای جلب مشتری و گرفتن مشتری از چنگ شرکت‌های قدیمی شوند. برنامه‌های موبایل یکی از روش‌هایی مناسبی که در طول زمان جواب خود را برای رسیدن به این هدف پس داده است.  شرکت پارسیس با تجربه‌ای که در این حوزه دارد شما را در طول مسیر کسب و کار خودتان یاری می‌کند.

برنامه‌های موبایل در حوزه‌های گوناگون کاربردهای فراوانی دارند از جمله این کاربردها در حوزه‌های تجارت، سلامت، بانکداری، سیستم‌های دولتی و فروشگاه‌های اینترنتی، سیستم‌های آموزش، سیستم‌های حقوقی، توسعه اجتماعی و بسیاری از موارد دیگر استفاده نمود. برنامه‌های موبایل با ویژگی منحصر به فرد قابلیت بر روی موبایل و دسکتاپ و رقبای کم می تواند بازار جدید برای رقابت باشد. شما می توانید برخی مزیت‌ها و ویژگی‌های طراحی موبایل اپلیکیشن از اینجا بخوانید.

روش‌های مختلفی برای تولید برنامه‌های موبایل وجود دارد. برنامه‌های موبایل بومی (native) و  برنامه‌های موبایل وبی (Mobile web app) دو روش پیاده سازی است که می‌توانید در کسب و کار خود استفاده کنید. از جمله مزیت‌های آن‌ها می‌توان دسترسی کامل به امکانات دستگاه موبایل و  اجرای سریع بر روی گوشی‌های موبایل گردد. برنامه‌های موبایل تحت وب گونه‌ای دیگر است که انتشار ساده و بدون نصب می‌تواند بر روی گوشی‌های کاربران مورد استفاده قرار گیرند. شما می‌توانید بر حسب نیاز کسب و کار خود و شورت با مشاورین مجرب شرکت پارسیس کسب و کار خود را در حوزه موبایل توسعه دهید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.